134 454
70 651
15 301
43 763

Kapsejlads, Nederland AFA 1805-14 (26190)

Annonse nr: 3497506

postfriske merker

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægges 5 % til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet26.07.2021 21:16:53
Sluttet10.08.2021 21:15:00
Solgt forkr 11,50
11,5

Annonse nr: 3497506
Høyeste Budgiver Numizmatiker (15902)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 11,50 (Autobud)09.08.2021 09:10:25
tro-johkr 11,0009.08.2021 09:10:25
Numizmatikerkr 8,0029.07.2021 03:51:07
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (13510)