99 521
56 369
251 362
645 056

NK : 483/84. Flyktningehjelp. (1960) **

Annonse nr: 3488796
1960
1960

Norge

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet17.07.2021 08:08:38
Sluttet24.07.2021 08:05:00
Annonse vist30 ganger
Referanse nr/#642b
Annonse nr: 3488796
Høyeste Budgiver filateli (2289)  Se budgivers karakterbok
filatelikr 10,0018.07.2021 14:19:16

Karakterer (2221)  Se selgers karakterbok