99 521
56 369
251 362
645 056

NK : 258. Redningsselskapet 50 år. (1941) **

Annonse nr: 3488595
1941
1941

Norge

Postfrisk

4 - Blokk

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00

Slutter30.07.2021 20:50:27
Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#Album. P. 6 nr : 55

Karakterer (2221)  Se selgers karakterbok