121 976
62 526
245 125
632 952

Sverige Afa: 2634-35 - To land - en fremtid **

Annonse nr: 3488093

2 Postfriske par. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet16.07.2021 10:50:00
Sluttet25.07.2021 19:38:00
Solgt forkr 27,00
Annonse nr: 3488093
Høyeste Budgiver Elvely (5591)  Se budgivers karakterbok
Elvelykr 27,00 (Autobud)20.07.2021 21:29:52
Lundbykr 26,0020.07.2021 21:29:52
Elvelykr 25,00 (Autobud)20.07.2021 17:18:22
Leif H.kr 24,0020.07.2021 17:18:22
Elvelykr 22,0020.07.2021 14:09:15
Leif H.kr 21,0020.07.2021 10:40:29
Elvelykr 20,0019.07.2021 20:05:42
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21867)  Se selgers karakterbok