99 521
56 369
251 362
645 056

Sverige Afa: 2623-27 - Hilsenfrimerker **

Annonse nr: 3488092

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet16.07.2021 10:50:00
Sluttet25.07.2021 19:38:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3488092
Høyeste Budgiver Lundby (131)  Se budgivers karakterbok
Lundbykr 36,0020.07.2021 21:09:37
Elvelykr 35,00 (Autobud)20.07.2021 21:09:37
Elvelykr 33,00 (Autobud)20.07.2021 21:08:51
Lundbykr 32,0020.07.2021 21:08:51
Elvelykr 31,00 (Autobud)20.07.2021 21:08:17
Lundbykr 30,0020.07.2021 21:08:17
Elvelykr 28,00 (Autobud)20.07.2021 21:07:35
Lundbykr 27,0020.07.2021 21:07:35
Elvelykr 25,00 (Autobud)20.07.2021 17:19:11
Leif H.kr 24,0020.07.2021 17:19:11
Elvelykr 22,0020.07.2021 14:10:01
Leif H.kr 21,0020.07.2021 10:41:12
Elvelykr 20,0019.07.2021 20:06:02
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21256)  Se selgers karakterbok