122 018
62 501
245 052
632 811

NEDERLAND **Afa 1625-26 Vannaktiviteter 1997

Annonse nr: 3482491

Komplett postfrisk serie. Se bilde. Katalogverdi dkr 14

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet10.07.2021 18:04:25
Sluttet24.07.2021 15:33:00
Annonse nr: 3482491
Høyeste Budgiver havnebas (509)  Se budgivers karakterbok
havnebaskr 5,0021.07.2021 21:09:51
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9980)  Se selgers karakterbok