119 851
62 634
245 362
634 203

NK** 1475-80 Fotballforbundet 2002 hjørne m/nummer

Annonse nr: 3481883

Komplett postfrisk serie. Hjørneeksemplarer. Katalognotering (Skanfil-katalogen) for ordinære frimerker kr 92

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 44,00
Startet10.07.2021 17:47:42
Sluttet24.07.2021 15:30:00
Solgt forkr 44,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3481883
Høyeste Budgiver Lars611 (3378)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 44,0010.07.2021 22:09:49
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9989)  Se selgers karakterbok