126 700
86 088
106 701
341 970

NK : 344. Folkemuseum. (1945) **

Annonse nr: 3475545
1945
1945

Norge

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Salgspriskr 7,50
7,5
Annonse vist22 ganger
Referanse nr/#628b
Annonse nr: 3475545

Karakterer (4144)