121 976
62 526
245 125
632 952

Für den Sport 1978

Annonse nr: 3475478

Für den Sport 1978, komplett, M 567-568, Postfrisk.

Frakt: etter postens satser pluss 3 kr. for konvolutt.

Int. Ref. RBAB 895

Objektets tilstand
kr 21,00
Utropspriskr 4,00
Startet04.07.2021 16:41:42
Sluttet11.07.2021 16:41:00
Solgt forkr 4,00
Annonse vist2 ganger
Für den Sport 1978
Annonse nr: 3475478
Høyeste Budgiver Squash (4220)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 4,0011.07.2021 14:29:00
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (817)  Se selgers karakterbok