119 851
62 634
245 362
634 203

Salzburger Emigranten 1982

Annonse nr: 3475404

Salzburger Emigranten 1982, M 667, postfrisk.

Frakt: postens satser pluss 3 kr. for konvolutt.

Int.Ref. RBAB 941

Objektets tilstand
kr 21,00
Utropspriskr 2,00
Startet04.07.2021 16:08:01
Sluttet11.07.2021 16:07:00
Solgt forkr 2,00
Annonse vist2 ganger
Salzburger Emigranten 1982
Annonse nr: 3475404
Høyeste Budgiver Squash (4262)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 2,0011.07.2021 14:23:25
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (822)  Se selgers karakterbok