121 976
62 526
245 125
632 952

Nk 1473-74 x 4 **

Annonse nr: 3474202

Prima postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 32,00
Startet03.07.2021 17:43:00
Sluttet11.07.2021 14:00:00
Solgt forkr 52,00
Nk 1473-74 x 4 **
Annonse nr: 3474202
Høyeste Budgiver gunnm01 (14312)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 52,0011.07.2021 11:33:22
oeiholmekr 50,00 (Autobud)11.07.2021 11:33:22
oeiholmekr 46,0011.07.2021 11:31:49
gunnm01kr 44,00 (Autobud)11.07.2021 11:31:49
gunnm01kr 40,00 (Autobud)06.07.2021 22:50:21
solheim9kr 37,0006.07.2021 22:50:21
gunnm01kr 32,0005.07.2021 17:12:43

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok