119 851
62 634
245 362
634 203

Nk 1456-60 x 4 **

Annonse nr: 3474198

Prima postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 38,00
Startet03.07.2021 17:43:00
Sluttet11.07.2021 14:00:00
Solgt forkr 46,00
Annonse vist2 ganger
Nk 1456-60 x 4 **
Annonse nr: 3474198
Høyeste Budgiver gunnm01 (14331)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 46,00 (Autobud)06.07.2021 22:47:29
solheim9kr 45,0006.07.2021 22:47:29
gunnm01kr 38,0005.07.2021 17:11:31

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok