121 976
62 526
245 125
632 952

Nk 1475-80 x 4 **

Annonse nr: 3473884

Prima postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 44,00
Startet03.07.2021 13:08:24
Sluttet10.07.2021 13:07:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist2 ganger
Nk 1475-80 x 4 **
Annonse nr: 3473884
Høyeste Budgiver gunnm01 (14312)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 55,00 (Autobud)06.07.2021 22:35:57
solheim9kr 50,0006.07.2021 22:35:57
gunnm01kr 44,0005.07.2021 17:07:45

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok