121 976
62 526
245 125
632 952

Nk 1525-27 x 4 **

Annonse nr: 3473166

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet02.07.2021 12:18:00
Sluttet08.07.2021 14:00:00
Solgt forkr 11,00
Nk 1525-27 x 4 **
Annonse nr: 3473166
Høyeste Budgiver kennetho (1608)  Se budgivers karakterbok
kennethokr 11,00 (Autobud)06.07.2021 22:25:26
solheim9kr 11,0006.07.2021 22:25:26
kennethokr 9,0003.07.2021 08:29:10
milletnokr 8,00 (Autobud)03.07.2021 08:29:10
milletnokr 7,0003.07.2021 02:58:50
kennethokr 5,0002.07.2021 22:53:41

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok