123 404
64 919
244 151
633 282

90% rabatt: Cuba 1988 Lokomotiv (Postfrisk)

Annonse nr: 3463799

90% rabatt: Cuba 1988 Lokomotiv & trekkvogner (Postfrisk), Michel nr. 3221-26 (Komplett utgave).

Katalogverdi €uro 36,00

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Jeg har nå over 5400 tilbud med 90% rabatt (minste utrop kr 1) og flere nye kommer hver dag.

Nye områder med 90% rabatt: Tyskland B.R.D. og Berlin postfrisk, stemplet og brev/FDC, OL, Sport og VM i fotball FDC/brev,

Fra før: Blomster, Europa Cept, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere, Nobelprisvinnere FDC/brev, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Acorene, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Hellas, Italia, Jersey, Jugoslavia, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, m.v.

NB: Vi har ikke lenger bankkonto i Danmark. Danske kunder anbefales å betale til vår svenske konto i Nordea da bankomkostninger der kun er kr 5,-. Eventuelle omkostninger i din bank kommer i tillegg.

Objektets tilstand
Utropspriskr 36,00
Kjøp nåkr 40,00  Kjøp nå  Hjelp

Slutter22.10.2021 18:05:43
Annonse vist18 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (41086)  Se selgers karakterbok