126 395
86 642
110 387
354 525

Tysk krigspost Serbia 1941/42, lot 0/**

Annonse nr: 3462512

Pen lot, stempla merker 1941, postfrisk serie 1942

Sjeldent utbud !

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet11.12.2021 10:07:25
Sluttet21.12.2021 10:07:25
Solgt forkr 30,00
30

Annonse vist42 ganger
Annonse nr: 3462512
Høyeste Budgiver Mikkie 53 (1109)  Se budgivers karakterbok
Mikkie 53kr 30,0016.12.2021 12:16:29
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (33719)