121 976
62 526
245 125
632 952

Sverige Afa: Rabattmerker 1983 11C-14C **

Annonse nr: 3459722

Postfrisk 4-blokk. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet20.06.2021 23:10:00
Sluttet28.06.2021 19:33:00
Solgt forkr 20,00
Annonse nr: 3459722
Høyeste Budgiver Elvely (5591)  Se budgivers karakterbok
Elvelykr 20,00 (Autobud)28.06.2021 18:05:07
Kalixkr 19,0028.06.2021 18:05:07
Elvelykr 18,0026.06.2021 11:57:50
Kalixkr 17,00 (Autobud)26.06.2021 11:57:50
Kalixkr 10,0026.06.2021 02:38:49
Elvelykr 9,0021.06.2021 20:09:59
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21867)  Se selgers karakterbok