122 018
62 501
245 052
632 811

Sverige Afa: 329-30 + par - Esaias Tegnér **

Annonse nr: 3459628

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager/uker kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet20.06.2021 22:05:00
Sluttet28.06.2021 19:28:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3459628
Høyeste Budgiver Elvely (5591)  Se budgivers karakterbok
Elvelykr 3,0021.06.2021 19:20:05
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (21867)  Se selgers karakterbok