126 205
86 644
110 343
354 364

Serbia; tysk krigspost 1942,serie 'Serbiske klostre' **

Annonse nr: 3458161

Pen lot, prima postfrisk, nesten komplett sett

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet06.12.2021 14:05:31
Sluttet16.12.2021 14:05:31
Solgt forkr 30,00
30

Annonse vist34 ganger
Annonse nr: 3458161
Høyeste Budgiver Mikkie 53 (1109)  Se budgivers karakterbok
Mikkie 53kr 30,0016.12.2021 12:15:05
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (33719)