99 679
56 364
251 356
645 033

213-801 .**. Postfrisk lot 21 forskjellige 4-blokker 19

Annonse nr: 3454214

126904

213-801 .**. Postfrisk lot 21 forskjellige 4-blokker 1938-77. Hk(748).

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Salgspriskr 150,00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3454214
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (8312)  Se selgers karakterbok