99 908
56 513
251 305
644 308

FDC Nk 1003. Vignett 16, Grad 3

Annonse nr: 3447843
Singelfrankert Herman Wildenvey

Utrop 40kr (+ porto under 50gr)

Norge FDC 17.10.1986.

Nk 1003, 2,50kr Herman Wildenvey 100 år.

Vignett 16, Sjeldenhetsgrad 3.

Søk på Super-Saturday for å se mine andre auksjoner.

Vi har «Keiko Engros-uke» denne uken! Til de 50 første som handler fra våre fastprisannonser gir vi bort et sett med 3 stk postfriske Elefantmerker fra Laos. For de som handler for mer enn 400kr er disse i 4-blokker. Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. I annonsene med "Lagervare" er det brukt illustrasjonsbilder. I annonsene "Auksjon" og "Butikkvare" er det bilder av det aktuelle objektet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet10.06.2021 15:03:41
Sluttet19.06.2021 14:00:00
Annonse vist11 ganger
Referanse nr/#Super-Saturday
Annonse nr: 3447843
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (1925)  Se selgers karakterbok