99 908
56 513
251 305
644 308

FDC Nk 1005, Vignett 2 med Særstempel Halden

Annonse nr: 3447840
Særstempel 1750 Halden
Særstempel 1750 Halden

Utrop 60kr (+ porto under 50gr)

Norge FDC 17.10.1986.

Nk 1005, Engebret Soot 200 år.

Vignett 2, Norsk FDC Service, (Grad 2).

Vignetten er ganske vanlig, mens frankering og stempel er mer uvanlig.

Særstempel Engebret Soot - Kanalbyggeren, 1750 Halden.

Søk på Super-Saturday for å se mine andre auksjoner.

Vi har «Keiko Engros-uke» denne uken! Til de 50 første som handler fra våre fastprisannonser gir vi bort et sett med 3 stk postfriske Elefantmerker fra Laos. For de som handler for mer enn 400kr er disse i 4-blokker. Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. I annonsene med "Lagervare" er det brukt illustrasjonsbilder. I annonsene "Auksjon" og "Butikkvare" er det bilder av det aktuelle objektet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet10.06.2021 14:55:50
Sluttet19.06.2021 13:50:00
Annonse vist14 ganger
Referanse nr/#Super-Saturday
Annonse nr: 3447840
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (1925)  Se selgers karakterbok