119 851
62 634
245 362
634 203

Nk 1634-36 **

Annonse nr: 3446284

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet08.06.2021 22:18:00
Sluttet16.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 14,00
Nk 1634-36 **
Annonse nr: 3446284
Høyeste Budgiver Leif H. (4228)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 14,0009.06.2021 16:23:46
solheim9kr 12,00 (Autobud)09.06.2021 16:23:46
solheim9kr 8,0009.06.2021 00:32:17

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok