119 140
62 634
245 384
634 075

Nk 357 **

Annonse nr: 3443829

Prima postfrisk, verdi kr: 300

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet06.06.2021 17:11:00
Sluttet14.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist2 ganger
Nk 357 **
Annonse nr: 3443829
Høyeste Budgiver Soggeberget (7654)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 30,0012.06.2021 12:09:37

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok