107 127
52 354
253 215
655 316

AFA : 166 - 77. Hakekors. Tjenestemerker. (1942)**

Annonse nr: 3441693
1942
1942

Tyskland, Tyske Rike.

Postfrisk

AFA verdi = 400,-

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet04.06.2021 18:40:23
Sluttet11.06.2021 18:37:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist44 ganger
Referanse nr/#Tyskland - Det Tredje Riket.
Annonse nr: 3441693
Høyeste Budgiver davila (3466)  Se budgivers karakterbok
davilakr 25,0009.06.2021 09:26:07

Karakterer (1769)  Se selgers karakterbok