99 543
Auksjoner nå
56 400
Fastprisvarer
251 390
Salg siste 12mnd
645 118
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island AFA 46* - verdi 300 NOK

Annonse nr: 3441584

 

Beskrivelse

Til orientering er dette min sidste auktion i denne omgang. Jeg går på sommerferie og starter først nye auktioner medio august.

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet04.06.2021 21:00:00         
Sluttet08.06.2021 22:13:00
Solgt forkr 41,00  
Annonse vist12 ganger
Island AFA 46* - verdi 300 NOK
Annonse nr: 3441584
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Laksebjørn (233)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Laksebjørnkr 41,00 (Autobud)08.06.2021 21:54:35
Oleb53kr 36,0008.06.2021 21:54:35
Laksebjørnkr 25,0008.06.2021 00:41:03
johannesFkr 20,00 (Autobud)07.06.2021 08:51:28
Soggebergetkr 20,0007.06.2021 08:51:28
johannesFkr 10,0005.06.2021 10:01:44
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19482)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.