99 543
Auksjoner nå
56 400
Fastprisvarer
251 390
Salg siste 12mnd
645 118
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island tjeneste AFA 17-23* - verdi 470 NOK

Annonse nr: 3441562

 

Beskrivelse

Til orientering er dette min sidste auktion i denne omgang. Jeg går på sommerferie og starter først nye auktioner medio august.

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet04.06.2021 21:00:00         
Sluttet08.06.2021 22:11:00
Solgt forkr 40,00  
Annonse vist5 ganger
Island tjeneste AFA 17-23* - verdi 470 NOK
Annonse nr: 3441562
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Soggeberget (7274)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)08.06.2021 12:42:19
svbernkr 35,0008.06.2021 12:42:19
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)07.06.2021 10:05:41
svbernkr 15,0007.06.2021 10:05:41
Soggebergetkr 10,0007.06.2021 08:57:30
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19482)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.