121 179
62 652
245 472
633 697

Nk 1576-78 **

Annonse nr: 3436387

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet30.05.2021 16:21:00
Sluttet07.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1576-78 **
Annonse nr: 3436387
Høyeste Budgiver filateli (2369)  Se budgivers karakterbok
filatelikr 16,00 (Autobud)04.06.2021 11:46:46
solheim9kr 16,0004.06.2021 11:46:46
filatelikr 14,0003.06.2021 23:05:44
solheim9kr 12,00 (Autobud)03.06.2021 23:05:16
filatelikr 12,0003.06.2021 23:05:16
solheim9kr 10,0002.06.2021 00:52:30

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok