99 221
56 487
251 414
644 894

Ost-Sachsen Michel 56b stemplet

Annonse nr: 3434239

Tyskland

Alliierte Besetzung (Sowjetische Zone)

Ost-Sachsen

Michel 56b

Stemplet med hengselrest

Katalogverdi EUR 220 (Michel Spezial 2015)

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Startet22.07.2021 11:19:03
Sluttet29.07.2021 11:19:03
Annonse vist61 ganger
Annonse nr: 3434239
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok