121 179
62 652
245 472
633 697

Nk 229-32 **

Annonse nr: 3433653

Prima postfrisk, verdi kr: 235

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet28.05.2021 16:11:00
Sluttet05.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist13 ganger
Nk 229-32 **
Annonse nr: 3433653
Høyeste Budgiver Jonus01 (106)  Se budgivers karakterbok
Jonus01kr 16,0001.06.2021 19:32:32
Leif H.kr 14,0030.05.2021 12:28:50
temkr 12,00 (Autobud)30.05.2021 12:28:50
temkr 10,0029.05.2021 23:36:30
Leif H.kr 8,00 (Autobud)29.05.2021 23:36:14
temkr 8,0029.05.2021 23:36:14
Leif H.kr 1,0028.05.2021 17:30:01

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok