121 179
62 652
245 472
633 697

Nk 213-16 **

Annonse nr: 3433645

Prima postfrisk, verdi kr: 158

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet28.05.2021 16:11:00
Sluttet05.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 42,00
Annonse vist16 ganger
Nk 213-16 **
Annonse nr: 3433645
Høyeste Budgiver Jonus01 (106)  Se budgivers karakterbok
Jonus01kr 42,00 (Autobud)02.06.2021 19:17:42
solheim9kr 41,0002.06.2021 19:17:42
Jonus01kr 29,0002.06.2021 18:14:22
solheim9kr 26,00 (Autobud)02.06.2021 18:14:22
solheim9kr 20,0002.06.2021 01:09:06
Jonus01kr 18,00 (Autobud)02.06.2021 01:09:06
Jonus01kr 10,0001.06.2021 19:34:16

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok