121 179
62 652
245 472
633 697

Nk 177-80 **

Annonse nr: 3433642

Prima postfrisk, verdi kr: 586

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet28.05.2021 16:00:01
Sluttet05.06.2021 14:00:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist17 ganger
Nk 177-80 **
Annonse nr: 3433642
Høyeste Budgiver Kalix (9054)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 36,00 (Autobud)29.05.2021 23:37:32
temkr 33,0029.05.2021 23:37:32
Kalixkr 26,00 (Autobud)29.05.2021 23:37:23
temkr 24,0029.05.2021 23:37:23
Kalixkr 5,00 (Autobud)29.05.2021 11:22:29
Frodekokkinkr 3,0029.05.2021 11:22:29
Kalixkr 1,0028.05.2021 23:56:10

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok