107 127
52 354
253 215
655 316

SÆTERSDALSBANEN 1913

Annonse nr: 3431297

Kort med vintermotiv sendt til Grimstad. Frimerket er fjernet (etter datidens samlerskikk), men kortet har i behold et meget klart stempelavtrykk SÆTERSDALSB. POSTEKSP. A 24 XII 13 . Kjent brukt 1898-1919. Noe hjørneslitasje.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet26.05.2021 21:12:14
Sluttet14.06.2021 19:51:00
Solgt forkr 51,00
Annonse vist103 ganger
SÆTERSDALSBANEN 1913
Annonse nr: 3431297
Høyeste Budgiver GVA12 (48)  Se budgivers karakterbok
GVA12kr 51,00 (Autobud)09.06.2021 12:31:19
Veteran53kr 51,0009.06.2021 12:31:19
GVA12kr 48,0008.06.2021 23:43:20
Veteran53kr 45,00 (Autobud)08.06.2021 23:42:58
GVA12kr 45,0008.06.2021 23:42:58
Veteran53kr 42,0008.06.2021 20:10:34
GVA12kr 41,00 (Autobud)08.06.2021 20:10:34
GVA12kr 39,0008.06.2021 18:27:37
Veteran53kr 36,0029.05.2021 10:19:06
GVA12kr 35,00 (Autobud)29.05.2021 10:19:06
GVA12kr 29,0028.05.2021 21:56:27
Veteran53kr 26,00 (Autobud)28.05.2021 21:56:27
Veteran53kr 22,0028.05.2021 21:54:53
GVA12kr 20,00 (Autobud)28.05.2021 21:54:53
GVA12kr 16,00 (Autobud)28.05.2021 21:54:27
Veteran53kr 14,0028.05.2021 21:54:27
GVA12kr 9,0028.05.2021 18:12:19
erpetrankr 7,0027.05.2021 16:43:16
GVA12kr 5,0027.05.2021 16:08:47
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (883)  Se selgers karakterbok