106 346
52 357
253 188
655 146

KPH JÅSUND

Annonse nr: 3427711

Par NK 396 stemplet svakt JÅSUND. Grad 5. Nedlagt 1962.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.05.2021 16:07:52
Sluttet13.06.2021 20:07:00
Solgt forkr 28,00
Annonse vist61 ganger
KPH JÅSUND
Annonse nr: 3427711
Høyeste Budgiver GVA12 (48)  Se budgivers karakterbok
GVA12kr 28,0008.06.2021 18:25:36
erpetrankr 25,00 (Autobud)07.06.2021 18:11:54
souhloukr 25,0007.06.2021 18:11:54
erpetrankr 22,0005.06.2021 23:01:08
GVA12kr 20,00 (Autobud)28.05.2021 21:32:22
erpetrankr 18,0028.05.2021 21:32:22
GVA12kr 16,0028.05.2021 14:01:03
erpetrankr 14,0027.05.2021 16:49:42
GVA12kr 12,0026.05.2021 17:46:39
coxpomonakr 10,0025.05.2021 00:13:29
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (883)  Se selgers karakterbok