122 018
62 501
245 052
632 811

Jugoslavia / Blomster kpl sats xx

Annonse nr: 3423177

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet21.05.2021 20:15:00
Sluttet11.06.2021 20:15:00
Solgt forkr 4,00
Annonse nr: 3423177
Høyeste Budgiver Numizmatiker (14527)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 4,0025.05.2021 00:07:53
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (22234)  Se selgers karakterbok