119 851
62 634
245 362
634 203

Jugoslavia / Vapen kpl sats xx

Annonse nr: 3423143

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet21.05.2021 20:15:00
Sluttet11.06.2021 20:15:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3423143
Høyeste Budgiver Numizmatiker (14609)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 8,0030.05.2021 03:49:26
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (22234)  Se selgers karakterbok