121 976
62 526
245 125
632 952

Tysk kolonipost Togo 1900 Michel 11

Annonse nr: 3419817

Tysk kolonipost Togo

Michel # 11

Stemplet med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 22,00
Startet19.05.2021 20:13:08
Sluttet03.06.2021 20:12:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3419817
Høyeste Budgiver somins (962)  Se budgivers karakterbok
sominskr 22,0003.06.2021 14:51:10
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (659)  Se selgers karakterbok