126 291
86 642
110 368
354 491

AFA : 154. Torshavn østlige og vestlige bukt. (1987)**

Annonse nr: 3416250
1987
1987

Norge

Postfrisk

4 - Blokk.

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet29.11.2021 04:51:15
Sluttet06.12.2021 04:51:15
Solgt forkr 15,00
15

Annonse vist15 ganger
Referanse nr/#Hvit boks - 2
Annonse nr: 3416250
Høyeste Budgiver sallan (281)  Se budgivers karakterbok
sallankr 15,0004.12.2021 22:03:19

Karakterer (4163)