126 205
86 644
110 343
354 364

AFA : 175. Torshavn Kirke. (1989) - 4 - Blokk. **

Annonse nr: 3416182
1989
1989

Færøyene

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 18,00
18
Startet29.11.2021 02:52:25
Sluttet06.12.2021 02:52:25
Solgt forkr 18,00
18

Annonse vist21 ganger
Referanse nr/#Hvit boks - 2
Annonse nr: 3416182
Høyeste Budgiver sallan (281)  Se budgivers karakterbok
sallankr 18,0004.12.2021 22:11:56

Karakterer (4162)