119 140
62 634
245 384
634 075

Blokk 9 **

Annonse nr: 3411818

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.05.2021 16:51:00
Sluttet21.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 7,00
Blokk 9 **
Annonse nr: 3411818
Høyeste Budgiver gunnm01 (14331)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 7,0016.05.2021 12:27:07
solheim9kr 5,0013.05.2021 21:11:40

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok