119 568
62 702
245 546
634 057

Nk 1196-99 **

Annonse nr: 3411257

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet13.05.2021 11:37:00
Sluttet20.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist16 ganger
Nk 1196-99 **
Annonse nr: 3411257
Høyeste Budgiver Oddbjn (1311)  Se budgivers karakterbok
Oddbjnkr 6,0013.05.2021 18:54:50
Frodekokkinkr 4,0013.05.2021 15:07:00
Oddbjnkr 2,0013.05.2021 13:42:50

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok