122 018
62 501
245 052
632 811

Nk 1238-45 **

Annonse nr: 3411252

Postfrisk. Pålydende: kr. 28

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.05.2021 11:37:00
Sluttet20.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1238-45 **
Annonse nr: 3411252
Høyeste Budgiver gunnm01 (14312)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,0019.05.2021 10:07:11
temkr 14,00 (Autobud)19.05.2021 10:07:11
temkr 12,00 (Autobud)19.05.2021 10:06:54
gunnm01kr 10,0019.05.2021 10:06:54
temkr 7,0018.05.2021 15:21:46
solheim9kr 5,0013.05.2021 21:21:07

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok