119 140
62 634
245 384
634 075

Nk 1267-74 **

Annonse nr: 3411251

Postfrisk. Pålydende: kr. 28

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.05.2021 11:37:00
Sluttet20.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 17,00
Nk 1267-74 **
Annonse nr: 3411251
Høyeste Budgiver gunnm01 (14331)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 17,0019.05.2021 10:07:44
temkr 15,00 (Autobud)19.05.2021 10:07:44
temkr 11,0018.05.2021 15:21:11
solheim9kr 10,00 (Autobud)18.05.2021 15:21:11
solheim9kr 5,0013.05.2021 21:21:52

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok