121 976
62 526
245 125
632 952

FH 122 **

Annonse nr: 3409507

Postfrisk. Pålydende: kr. 44

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet11.05.2021 21:23:00
Sluttet19.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 7,00
FH 122 **
Annonse nr: 3409507
Høyeste Budgiver tem (8608)  Se budgivers karakterbok
temkr 7,0018.05.2021 15:19:20
solheim9kr 5,00 (Autobud)18.05.2021 15:19:20
solheim9kr 1,0013.05.2021 21:25:58

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok