119 851
62 634
245 362
634 203

Blokk 22 **

Annonse nr: 3408301

Postfrisk. Pålydende: kr. 42

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet11.05.2021 11:33:00
Sluttet18.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Blokk 22 **
Annonse nr: 3408301
Høyeste Budgiver tem (8635)  Se budgivers karakterbok
temkr 22,0016.05.2021 18:11:35
oeiholmekr 20,00 (Autobud)16.05.2021 18:11:35
oeiholmekr 14,0012.05.2021 13:04:38

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok