122 018
62 501
245 052
632 811

Nk 1485-86 **

Annonse nr: 3407313

Postfrisk. Pålydende: kr. 22

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.05.2021 16:59:17
Sluttet17.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Nk 1485-86 **
Annonse nr: 3407313
Høyeste Budgiver tem (8608)  Se budgivers karakterbok
temkr 16,00 (Autobud)16.05.2021 20:26:35
Frodekokkinkr 14,0016.05.2021 20:26:35
temkr 12,0016.05.2021 18:11:58
oeiholmekr 10,0012.05.2021 13:00:08

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok