121 976
62 526
245 125
632 952

DANMARK **Afa 403 Riksvåpen kr 1,20 grå, utg 1962

Annonse nr: 3402699

Postfrisk. Se bilde. Katalogverdi dkr 20

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet08.05.2021 18:54:30
Sluttet29.05.2021 15:30:00
Solgt forkr 3,00
Annonse nr: 3402699
Høyeste Budgiver gunnm01 (14312)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 3,0025.05.2021 18:26:46
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9980)  Se selgers karakterbok