2

DDR 1950 Michel 253 President Wilhelm Pieck

Annonse nr: 3401674

DDR

Michel # 253

Stemplet med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet22.01.2024 22:32:06
Sluttet24.01.2024 22:32:06
Annonse nr: 3401674
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (1100)