104 891
51 973
253 167
656 449

Thurn & Taxis Michel 50 / AFA 50 stemplet

Annonse nr: 3400165

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 50

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00

Slutter19.06.2021 12:14:18
Annonse vist11 ganger

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (523)  Se selgers karakterbok