104 896
51 973
253 172
656 516

Thurn & Taxis Michel 46 / AFA 46 postfrisk

Annonse nr: 3400151

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 46

Postfrisk med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet06.05.2021 16:33:35
Sluttet20.05.2021 16:33:00
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3400151
Høyeste Budgiver b470151 (56)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 6,0006.05.2021 21:41:21
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (523)  Se selgers karakterbok